| Kekuasaan (Perdana / Siaga) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| frekuensi | 50 / 60Hz |
| ARUS | 20A |
| Tegangan | 220/230 / 240V |
| Mesin | 186FAE 4 tak |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Listrik (Perdana / Siaga) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| Frekuensi | 50 / 60Hz |
| Arus | 20A |
| Tegangan | 220/230/240 v |
| Mesin | 186FAE 4 langkah |
| Listrik (Perdana / Siaga) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| Frekuensi | 50 / 60Hz |
| Arus | 20A |
| Tegangan | 220/230/240 v |
| Mesin | 186FAE 4 langkah |
| Daya (Perdana/Siaga) | 25KVA - 150KVA |
|---|---|
| Frekuensi | 50Hz / 60Hz |
| Saat ini | 50A-300A |
| Tegangan | 220/380V |
| Mesin | FOTON LOVOL |
| Model | PD50 (80/100) D (E) |
|---|---|
| Sertifikat | CE / ISO9001 |
| Faktor daya | 0,8 |
| Hisap maksimum (m) | 8M |
| Mesin Model | 170F (E) / 178F (E) / 186FA (E) |
| Data Utama | 2 inci, 3 inci, 4 inci |
|---|---|
| Pengisapan | 50 hingga 100 m³ |
| Nilai kekuatan | 2.8, 4, 6.3KW |
| Mesin | 170F (E), 178F (E), 186F (E) |
| Alternator | 100% Tembaga |
| Power(Prime/Standby) | 8.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 36.9A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Engine | 192FB/P-E |